Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory
Offline
#
8674
22.02.2009, 17:25
W gazetach było też, że przyjdą do nas arabowie
..jeszcze brakuje tylko, żeby kolejny forumowicz napisał o Przeglądzie Sportowym - opiniotwórcza gazeta, jak to się zdarzyło tutaj parę dni temu
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły
- mówi
Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Pusiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pusiek
Znajdź inne posty napisane przez Pusiek