Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 22.02.2009, 14:36
Jak dla mnie to sam fakt, że się tej pracy w Feyenordzie podjął pokazuje jak głęboko w dupie ma reprezentacje Polski i jest tu chyba tylko ze względu na ogrom pieniędzy jaki otrzymuje od PZPNu. Może gdyby miał na prawdę dobre wyniki, patrzyłbym na to trochę inaczej ale tych wyników nie ma. Sa wygrane z Portugalia, ale są też porażki z np. Armenia.
W reprezentacji siedzi Zahorski, który ma problemy żeby w ogóle w bramkę trafić, a taki Wichniarek, który strzela od pewnego czasu bramkę za bramką w Bundeslidze o reprezentacji mógł poczytać albo pomarzyć i teraz jak już się oficjalnie na Benhakera wypiął to nagle nasz selekcjoner sobie o nim przypomniał, chociaż sądzę, że bardziej trafne było by powiedzenie, że to Wichniarek dał o sobie znać Benhakerowi. Tak samo gdzie jest Jeleń? We francji jak gra to gra z reguły dobrze, Brożka na euro zabrać też nie chciał, bo to niby nie ten poziom, a jak przyszło co do czego to okazało sie, że na turnieju nie mamy w zasadzie żadnego grającego napastnika, za to mieliśmy Zahorskiego. Potem oczywiście Brożek otrzymał powołanie bo rzekomo osiągnął już odpowiedni poziom... podczas przerwy letniej kiedy liga stoi, a przez spory okres czasu piłkarze mają urlopy- Brożek także.
Odpowiedz cytując