Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 22.02.2009, 13:12
i pomyśleć że gdyby nasi sie ociągali z transferami tak jak w poprzednim okienku (Marcelo) to jeszcze kontrakt z Gargułą nie byłby podpisany... A tak poważnie to nawet na ewentualne puchary zapewne sie nie przyda bo nawet jakby zaczął treningi w maju-czerwcu to już za pozno żeby dojść do dobrej formy. Natomiast jeżeli faktycznie zacznie treningi w lipcu to chyba nawet na runde jesienną nie bedzie z niego pożytku..
Odpowiedz cytując