Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 22.02.2009, 12:39
zuraw9 napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś Krwawe Walentynki 3D? Nie do końca mi chodzi o samą fabułę bo tu nie liczę na nic wielkiego tylko same efekty oglądania horroru w 3D.
podbijam, nie wiem czy się opłaca na niego iść, był już ktoś, jak wrażenia?
I
Odpowiedz cytując