Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......
Offline
#
1762
22.02.2009, 12:26
Radek Janukiewicz do wzięcia ZA DARMO. Wielkich wymagań finansowych nie bedzie mieć, solidny bramkarz. Byłby konkurencją dla Pawełka.
Wiślak1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1994
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1994