|
W tych czasach nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.
Skoro znany projektant mody organizuje pokaz w którym kobiety prezentują się przebrane za Maryję to ta wystawa nie zdaje się być niczym bardzo dziwnym.
Żyjemy w takich czasach że potrzebna jest abstrakcja aby zainteresować czymś ludzi.
Organizatorzy wystaw czy takich pokazów w pogoni za pieniądzem przekraczają wszelkie granice byle osiągnąć zamierzony cel i zawsze znajdą się ludzie którzy będą się tym podniecać i dawać takim kretynom inspiracje do dalszego działania które będzie posuwało się do przodu jeszcze bardziej.
Jak tak dalej będzie szło to za kilkanaście lat spektakl będzie się robiło zabijając publicznie człowieka, po to by zaspokoić coraz bardziej wymagających obserwatorów i zarobienia dużej kasy.
Ostatnio edytowane przez WzT : 22.02.2009 o godz. 11:05.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|