Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1525
Stary 22.02.2009, 08:58
Ta elewacja mi się po nocach śni. Mam nadzieję że nie będzie tak jak na projektach i że spróbują to jakoś polepszyć. Mogliby jakieś elektryczne reklamy na tym zamontować albo "obić" jakimiś szybami to też by fajnie wyglądało.
Odpowiedz cytując