Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1525
22.02.2009, 08:58
Ta elewacja mi się po nocach śni. Mam nadzieję że nie będzie tak jak na projektach i że spróbują to jakoś polepszyć. Mogliby jakieś elektryczne reklamy na tym zamontować albo "obić" jakimiś szybami to też by fajnie wyglądało.
jgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jgw
Znajdź inne posty napisane przez jgw