Arturo Qr2nów napisał(a):

Takich rozwiązań, to jest niestety więcej...
-po co ta wiata przystankowa nad wejściem do głównej trybuny.
|
ta wiata to akurat mimo "nieindustrialnego- prostego" wyglądu, użyteczna rzecz,
nie patrzyłem na jej wysokość w projekcie, ale domyślam się, że jej długość wynika z funkcji jaką będzie pełnić:
- pewnie będzie można podjechać (vipy) spokojnie samochodem i wysiąść podczas deszczu
- to samo z autokarem piłkarzy, można spokojnie wypakować rzeczy itp.
to akurat jest okej, patrzymy na funkcję użytkową, jej zasadność jest bezsprzeczna, można dywagować nad jej formą...
moim zdaniem lepsza taka "nieindustrialna" ironicznie pisząc powyginana fantazją Obtułowicza niż prosty wystający kawałem dachu.
