Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 22.02.2009, 08:35
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Takich rozwiązań, to jest niestety więcej...
-po co ta wiata przystankowa nad wejściem do głównej trybuny.
ta wiata to akurat mimo "nieindustrialnego- prostego" wyglądu, użyteczna rzecz,
nie patrzyłem na jej wysokość w projekcie, ale domyślam się, że jej długość wynika z funkcji jaką będzie pełnić:
- pewnie będzie można podjechać (vipy) spokojnie samochodem i wysiąść podczas deszczu
- to samo z autokarem piłkarzy, można spokojnie wypakować rzeczy itp.

to akurat jest okej, patrzymy na funkcję użytkową, jej zasadność jest bezsprzeczna, można dywagować nad jej formą...
moim zdaniem lepsza taka "nieindustrialna" ironicznie pisząc powyginana fantazją Obtułowicza niż prosty wystający kawałem dachu.
Runner



Odpowiedz cytując