Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 21.02.2009, 22:46
Takich rozwiązań, to jest niestety więcej...
-dlaczego nie połączy się dachu trybun wzdłuż boiska z trybunami za bramkami.
-skoro O. uparł się na okrąglak, to po co wpakował ten tarasik zamiast kilku rzędów siedzisk.
-po co ta wiata przystankowa nad wejściem do głównej trybuny.
-dlaczego nie zamontowano oświetlenia pod dachem tylko na tych wysięgnikach.

Nie wspominając już o zbyt szerokich trybunach D i E.
Niestety, ale niedoświadczony architekt mógłby to wszystko zrobić lepiej. No ale Obtułowicz to koleżka Majchrowskiego, Tajstera, Starowicza itd... Cóż, żale już tu były poruszane i nic to nie zmieni. W sumie część z błędów ma szanse być poprawiona. I może kiedyś tam będzie.
Odpowiedz cytując