Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
8600
21.02.2009, 19:27
teraz pojawia się pytanie, kto będzie płacił za
leczenie Łukasza Garguły?
jeśli Bełchatów - to pewnie najmniejszymi kosztami co nie wróży szybkiego powrotu do zdrowia...
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
HanysKce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HanysKce
Znajdź inne posty napisane przez HanysKce