Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 21.02.2009, 16:30
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Tak samo zrobili wszyscy czołowi piłkarze Wisły: Zurawski, Szymkowiak i wielu innych.
I ktoś miał do nich jakieś pretensje? nie.

Cytat:
Tak samo zrobią Brozek i Boguski.

I ktoś będzie miał do nich pretensje? nie. Jeszcze zostaną wynagrodzeni przez kibiców w postaci prezentów za czas spędzony w Wiśle.


Nikt nie ma pretensji o to że Tomasz F. odszedł. Chodzi o to w jakim stylu i momencie to zrobił.

Uciekł jak szczur, w chwili kiedy drużyna włącznie z kibicami go potrzebowała. Tak się zachowuje kapitan?
Jaki on dał przykład reszcie a przede wszystkim młodym piłkarzom?
nie wspomnę o kibicach, którzy stali za nim murem. Wypiął się na nich i na Wisłę.

Szacunek za to że strzelił kilka bramek? od tego jest napastnik żeby je strzelał i nic to wspólnego z szacunkiem nie ma. Chyba że bramkarz zostanie królem strzelców. To pełen respekt dla niego.
Ostatnio edytowane przez element : 21.02.2009 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując