FredzIo napisał(a):

|
Tak samo zrobili wszyscy czołowi piłkarze Wisły: Zurawski, Szymkowiak i wielu innych.
|
I ktoś miał do nich jakieś pretensje? nie.
Cytat:
|
Tak samo zrobią Brozek i Boguski.
|
I ktoś będzie miał do nich pretensje? nie. Jeszcze zostaną wynagrodzeni przez kibiców w postaci prezentów za czas spędzony w Wiśle.
Nikt nie ma pretensji o to że Tomasz F. odszedł. Chodzi o to w jakim stylu i momencie to zrobił.
Uciekł jak szczur, w chwili kiedy drużyna włącznie z kibicami go potrzebowała. Tak się zachowuje
kapitan?
Jaki on dał przykład reszcie a przede wszystkim młodym piłkarzom?
nie wspomnę o kibicach, którzy stali za nim murem. Wypiął się na nich i na Wisłę.
Szacunek za to że strzelił kilka bramek? od tego jest napastnik żeby je strzelał i nic to wspólnego z szacunkiem nie ma. Chyba że bramkarz zostanie królem strzelców. To pełen respekt dla niego.