HEDu napisał(a):

Podobno w tym temacie mają być podawane
realne wzmocnienia, a ten zawodnik:
-nie mamy tyle kasy na transfery
-nie dalibyśmy mu takiej pensji
I ostatnie, najważniejsze koleś gra w pucharach i Serie A, jest młody i ma szansę rozwijać się w klubie, który słynie z produkcji gwiazd. Czy ktoś na jego miejscu przyszedłby do klubu, który gra w słabej lidze i na dodatek jest na 4 pozycji?