Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1217
21.02.2009, 13:42
Miazga... Cupiałowi nie zależy na Wiśle? Co za cepem trzeba byc zeby nie zauwarzyc ze to dzieki Bogusiowi jestesmy tu gdzie jestesmy a nie gramy o utrzymanie z Hutnikiem Krk? Zastanówcie sie zanim nabijecie bezsensownego posta...
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
Z NIĄ
SIĘ LICZY
KAŻDY
JESTEŚMY
DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH
SERCACH BIAŁA
GWIAZDA
I
NAWET JEŚLI BĘDZIE
ŹLE
MY
NIGDY NIE PODDAMY
SIĘ
arsfan90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arsfan90
Znajdź inne posty napisane przez arsfan90