Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 21.02.2009, 13:42
Miazga... Cupiałowi nie zależy na Wiśle? Co za cepem trzeba byc zeby nie zauwarzyc ze to dzieki Bogusiowi jestesmy tu gdzie jestesmy a nie gramy o utrzymanie z Hutnikiem Krk? Zastanówcie sie zanim nabijecie bezsensownego posta...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując