Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 21.02.2009, 13:36
Czy dwa czy cztery miliony, wygląda na to, że Wisła jest solidnie przygotowana do przetrwania kryzysu gospodarczego i rozłąki ze stadionem na Reymonta.

Dla porównania podam jeszcze, że nasz inny poprzedni reklamodawca, Kompania Piwowarska (Tyskie), wpłacał 1 mln € rocznie. (źródło).
Z kolei uchodzący obecnie za najskuteczniejszy klub w pozyskiwaniu sponsorów, Lech, podpisał 3 lata temu (czyli z jednej strony w lepszej sytuacji gospodarczej panującej w kraju i na świecie niż teraz, a z drugiej kiedy jeszcze był poza ścisłą czołówką ligową) umowę z Grupą Żywiec (Warka) za 3 mln zł rocznie (źródło).
Odpowiedz cytując