Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4163
Stary 21.02.2009, 12:55
piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://www.gks.net.pl/gksnet/index.p...1782&Itemid=39
PGE zostaje w Bełchatowie

Cytat:
Rozporządzenie sprzed tygodnia wprowadza jedną zasadniczą zmianę: do końca 2009 roku spółki skarbu państwa muszą pozbyć się udziałów w klubach sportowych. To komplikuje sytuację GKS-u Bełchatów. - Sportowa spółka akcyjna w całości należy do kopalni węgla brunatnego - informuje Jacek Kaczorowski, dyrektor KWB "Bełchatów".

Inaczej jest w PGE Skrze - właścicielem 100 proc. akcji spółki jest stowarzyszenie. - Dlatego nie musimy dokonywać żadnych przekształceń - twierdzi Piechocki.
0123456789
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując