orzeu napisał(a):

To juz trzeba byc nie wiem kim zeby sie tak pograzac. Napisal ci ktos zebys sie w koncu wysilil a w odpowiedzi piszesz "e nie chce mi sie". Bezczelnosc to malo powiedziane
|
Pomińmy moją skromną osobę ,ale sądzisz ,że choćby 30%(jakby było 30% to byłby sukces) wyborców,wrzucając kartke do urny wyborczej zna dokładnie program danej partii,zna wszystkie nominacje personalne jakie dokonała ta partia na przestrzeni ostatnich i ma pewnośc ,że sie nie zawiedzie ? Wybory są kierowane głównie uczuciami i wizerunkiem jaki sprawiają liderzy danych partii.Schemat jest prosty całą rodzinką najczęściej po kościele(ale to nie ma żadnego znaczenia w tym kontekscie) idzie sięze świetym przekonaniem ,że to twój obowiązek i jakaś szansa ,że możesz na cośwpływać w tym kraju,tylko tyle i aż tyle.