Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 21.02.2009, 11:20
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Kocie wspomniałeś o Salvatorze.

Mnie ciekawi również czy Tele-Fonika nadal będzie nas sponsorować? A jeśli tak, to czy wymiar tej pomocy się nie zmieni.
2:22
http://www.youtube.com/watch?v=6B7H_hT0n3I

Generalny: TF
Strategiczny: BAH
Głowny: Salwator
Techniczny Umbro
Odpowiedz cytując