|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
#1215

21.02.2009, 11:20
|
mozdzierz napisał(a): 
Kocie wspomniałeś o Salvatorze.
Mnie ciekawi również czy Tele-Fonika nadal będzie nas sponsorować? A jeśli tak, to czy wymiar tej pomocy się nie zmieni.
|
2:22
http://www.youtube.com/watch?v=6B7H_hT0n3I
Generalny: TF
Strategiczny: BAH
Głowny: Salwator
Techniczny Umbro
|
|