LooNatyk napisał(a):

|
co do euro, to nie sadze aby klub byl na tyle nieroztropny i nie zabezpieczyl sie przed wachaniami kursu... a wiec nawet jak kontrakty sa w euro, to powinny byc zabezpieczenia aby klub nie tracil na slabym zlotym.
|
Ale żeś pojechał po bandzie

Nasz klub roztropny

Pewnie.. przecież widać, że ma najlepszych prawników na świecie, skoro przegrywa wszystkie konflikty w sprawie zawodników jakie są do przegrania (dla przypomnienia Garguła, Dolha, Kokoszka). Masz facet wyobraźnie
