Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 21.02.2009, 11:06
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
co do euro, to nie sadze aby klub byl na tyle nieroztropny i nie zabezpieczyl sie przed wachaniami kursu... a wiec nawet jak kontrakty sa w euro, to powinny byc zabezpieczenia aby klub nie tracil na slabym zlotym.
Ale żeś pojechał po bandzie Nasz klub roztropny Pewnie.. przecież widać, że ma najlepszych prawników na świecie, skoro przegrywa wszystkie konflikty w sprawie zawodników jakie są do przegrania (dla przypomnienia Garguła, Dolha, Kokoszka). Masz facet wyobraźnie
Odpowiedz cytując