Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#690
Stary 21.02.2009, 10:50
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Jakiś miesiąc temu prosiłem o zmianę kilka tygodni, dostałem odpowiedź że się nie da a tu w dzień kolega załatwił... Jednak się da.
Mam nadzieję, że i mi się da zmienić na WISŁA KRAKÓW
ahh.. ten urok osobisty robi swoje

ps. dziękuję za spełnienie mojej prośby.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując