ja_ka_ napisał(a):

Jakiś miesiąc temu prosiłem o zmianę kilka tygodni, dostałem odpowiedź że się nie da a tu w dzień kolega załatwił... Jednak się da.
Mam nadzieję, że i mi się da zmienić na WISŁA KRAKÓW
|
ahh.. ten urok osobisty robi swoje
ps. dziękuję za spełnienie mojej prośby.