Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2991
Stary 21.02.2009, 10:47
hoho napisał(a):Wyświetl post
Pojscie do wyborów traktuje jako konieczność i mniejsze zło niż nie pójście w ogóle,a wszelkie wałki i profity płynące z polityki dla samych "białych kołnieżyków" traktuje jak efekt uboczny rządzenia
"Mniejsze zło" - moj ulubiony termin
Mniejszym zlem zazwyczaj usprawiedliwia sie ktos kto kompletnie nie zna sie na sprawie i slyszal tylko o dwoch rozwiazaniach. Gdyby wniknal to wiedzialby ze alternatyw jest kilkadziesita-tyle ile partii na liscie. I sa tam takie ktore w programie maja prawdziwa walke z korupcja i patologia polityczna. No ale zeby to wiedziec to trzeba sie troche w temat zaglebic. A to byloby za duzo dla umyslu pochlonietego wiadomosciami z tvn, kmtory idzie do wyborow przy okazji spaceru do sklepu po bulke bo gdyby deszcz spadl to w dupie mialby cale glosowanie.
Nie odpisuj, naprawde
WISŁA PANY !!