Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
8576
21.02.2009, 10:12
Ja sie boje tylko zeby z Gargułą nie stało sie to samo co sięstało z Dawidowskim i Niedzielanem,bo to by był już płacz i zgrzytanie zębami.
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho