Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8576
Stary 21.02.2009, 10:12
Ja sie boje tylko zeby z Gargułą nie stało sie to samo co sięstało z Dawidowskim i Niedzielanem,bo to by był już płacz i zgrzytanie zębami.
Odpowiedz cytując