|
co do euro, to nie sadze aby klub byl na tyle nieroztropny i nie zabezpieczyl sie przed wachaniami kursu... a wiec nawet jak kontrakty sa w euro, to powinny byc zabezpieczenia aby klub nie tracil na slabym zlotym.
Co innego kwestia transferow obecnie do klubu..roznica pomiedzy kwota w euro teraz, a wtedy gdy bylo np po 3.5zl, to ~23%, czyli sporo.
I jeszcze kwestia pieniedzy od sponsora, to nawet 2 mln zl rocznie nie jest zle, zwarzywszy na wszystkie okolicznosci.(przeprowadza na inny stadion, kryzys etc.)
|