MISTA92 napisał(a):

|
Czy przy wygranym kuponie....Mogę odebrac gdzie indziej pieniądze czy tylko w miejscu którym go pusciłem.....? Prosze o pomoc....plis Thx
|
zależy gdzie nadawałeś kupon-jeśli w stsie to musisz odebrać tam gdzie nadawałeś,a jeśli w toto-mix to z tego co mi wiadomo to mozesz odebrac gdzie chcesz(ale to niech ktos najlepiej potwierdzi bo głowy sobie uciac nie dam

)