Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1010
Stary 21.02.2009, 08:34
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Czy przy wygranym kuponie....Mogę odebrac gdzie indziej pieniądze czy tylko w miejscu którym go pusciłem.....? Prosze o pomoc....plis Thx
zależy gdzie nadawałeś kupon-jeśli w stsie to musisz odebrać tam gdzie nadawałeś,a jeśli w toto-mix to z tego co mi wiadomo to mozesz odebrac gdzie chcesz(ale to niech ktos najlepiej potwierdzi bo głowy sobie uciac nie dam )
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując