|
Panowie Wilczek, Bednarz co z tym bramkarzem-do wczoraj mieliście zakończyć sprawę?! Czy zakończyliście ją już tydzień temu i znowu kręcicie?
Dodam jeszcze, że dla mnie dużym błędem jest sytuacja Baszcza i Zienia.Już to widzę jak będą grali na maksa wiosną... żeby sobie np. złamać nogę i zostać w lecie na lodzie. Trzeba było Ich wymienić, sprzedać albo przedłużyć.
|