Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 21.02.2009, 07:22
A co na wale C nie było betonowych schodów a wieżyczek po bokach ?
Koparką ściągają łyżki , zakładają specjalne końcówki z wibracyjnymi bolcami tu proszę się nie śmiać bo nie wiem jak fachowo się to nazywa , albo nożycami do cięcia drutów zbrojenia żelbetu i jadą z robotą.W galeriach z rozbiórki C mozna zobaczyć jak to wyglądało i jak sprawnie wyburzanie im szło znaczy tej firmie.
Odpowiedz cytując