|
A co na wale C nie było betonowych schodów a wieżyczek po bokach ?
Koparką ściągają łyżki , zakładają specjalne końcówki z wibracyjnymi bolcami tu proszę się nie śmiać bo nie wiem jak fachowo się to nazywa , albo nożycami do cięcia drutów zbrojenia żelbetu i jadą z robotą.W galeriach z rozbiórki C mozna zobaczyć jak to wyglądało i jak sprawnie wyburzanie im szło znaczy tej firmie.
|