Wyświetl pojedynczy post
Philips_Zaspa
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Miasto Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2173
Stary 20.02.2009, 21:34
I co? Zmieniłeś już nick? Wiesz, TO JEST FORUM WISŁY, a Ty widać bez Wisły żyć nie możesz. Widać masz przez głupich koleszków wyprany mózg, co ci wmawiają, że Reiss taki a siaki.
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !

Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
Odpowiedz cytując