Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2984
Stary 20.02.2009, 21:06
Jednym slowem potwierdziles ze idac glosowac myslisz sobie jedno z tych:
"oddam glos na ta partie a nie na tamta bo ta kradnie ciekawiej"
"wszyscy kradna tak samo wiec zaglosuje na tych co sa fajniejsi"
"zaglosuje na tych co ukradna tak jak ja sa bym ukradl"

Swiadomy wybor!
Wlasnie zdyskwalifikowales sam siebie w jakichkolwiek dyskusjach politycznych oraz w komentowaniu zachowan kazdej z partii politycznych. Brawo
WISŁA PANY !!