Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
2169
20.02.2009, 20:22
Czystka w tym temacie ok. 15 godziny była, trochę niektórych ponosi.
Koledzy wyzywający się od cymbałów nie zagalopujcie się.
Ostatnio edytowane przez ewcia : 20.02.2009 o godz. 21:29.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia