grogoriogreg napisał(a):

bardziej prawdopodobne jest 4 mln rocznie, sam Falko w wywiadzie dla wislakrakow.com mowil ze kilka mln rocznie
jesli kluby nie moga miec reklamy piwa to co sie stanie z tymi klubami ktore ta reklame maja? (gornik, lech itd.)
czy to nie dotyczy kontraktow przed podpisaniem umowy z ekstraklasa?
Ile jeszcze Wisla musi oddac Cupialowi z długu, jakby sprzedac Brozia za te 5 mln Euro (bedzie cos okolo 22-25 mln zł zalezy od kursu w lipcu, czy bedzie spadał czy nie)
sprzedalismy juz zurawia, blaszczyka, franka, uche, dudke, szymka, jopa, gorawskiego, nie wiem kogo jeszcze za jakas wieksza kase
jak sprzedamy brozka to zostanie nam juz niedużo dlugu, moze 10 mln, moze juz go calkowicie splacimy, nie ludzmy sie ze z kasy za brozia kogos kupimy, do momentu splaty dlugu za nikogo nie wydamy wiecej niz 2 mln zlotych
|
Ohh.
Przykro mi, ale Twoje blyskotliwe przemyslenia biora w leb, bo przez ten czas kupilismy tez Cwielonga, Jirsaka, Diaza, Lobodzinskiego, Barreto, Varge, Boguskiego, Pawelka, Golosia, Kryszalowicza, Dudke, Zienczuka i Dawidowskiego.
Cale Twoje plany teraz biora w leb. .
Dlatego jedynym wyjsciem z tej sytuacji dla Ciebie, jest dalsze narzekanie na nasza polityke i wlasciciela.
Moze teraz sproboj oszczacowac ile wynosi ten wymyślony przez dziennikarzy dług. Twoje obliczenia wywarły na mnie kolosalne wrazenie, dlatego czekam na wiecej.
Pozdrawiam