Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
2981
20.02.2009, 19:35
orzeu
napisał(a):
A ty sie ****a cieszysz z tego ze w polityce jest gnoj. Naprawde gratuluje priorytetow.
Nie no pokazuje tylko ,jakby ktoś był jeszcze niepewny do czego służy polityka.
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho