Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2981
Stary 20.02.2009, 19:35
orzeu napisał(a):Wyświetl post
A ty sie ****a cieszysz z tego ze w polityce jest gnoj. Naprawde gratuluje priorytetow.
Nie no pokazuje tylko ,jakby ktoś był jeszcze niepewny do czego służy polityka.