|
Po pierwsze to jest temat o aktualnych osiągnięciach polskich klubów. Po drugie kibic Wisły napisał, że Lech odjechał innym w lidze, a ktoś to zanegował. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Marszałku udajesz kogoś honorowego, a obrażasz ludzi. Nie chcesz kibicom Lecha podawać ręki, mimo ze nikt cię o to nie prosi. Coś mi się wydaje, że po prostu popisujesz się. W Polsce obowiązuje poza tym domniemanie niewinności, więc skąd biorą się wasze wyroki? Czy ktoś zaprzecza ,że Wisła w ostatnich kilku latach dominowała w lidze? Widocznie waszym sposobem jest tylko ubliżanie. Dotyczy to jedynie niektórych forumowiczów, bo inni potrafią obiektywnie ocenić występy Lecha w PUEFA.
|