Griszka30KR napisał(a):

Co Ty porównujesz skład Lecha do nas.To nie miejsce na to ,ale daj pass,bo z tym Lechem to sie trochu osmieszasz....
Niestety chyba tez Legia i Polonia w ofensywie maja lepszy skład od nas.My mamy Brożka ,Boguskiego i długo,długo nic.
Legia ofensywnie: Radovic,Roger,Iwański Chinyama,Jarzębowski.Jak bys chciał sie przyczepic do obrony to podam dwa nazwiska Astiz,Choto?
Polonia ofensywa:Iwanowski,Mąka,Majewski,Lato,Gajtkowski?Obrona :dwa nazwiska Mynar ,Jodłowiec?
Znajdź chociaz jednego o umiejętnosciach tych "wytłuszczonych" i porównaj bramkarzy.
Nie patzrę prze pryzmat uwielbienia dla tych druzyn(bo mnie to..) tylko przez pryzmat złosci,ze my nic w kierunku konktretnego wzmiocnienia ofensywy nie robimy przez prawie 4 lata,przynajmniej pod względem pozycji na których graja te nazwiska wytłuszczone.
|
Czy ty masz jakieś kompleksy w stosunku do Lecha, Legii i Polonii ? Czy ta Polonia naprawdę ma taki ogromny ofensywny potencjał (jak można wywnioskowac z twojego posta)... Bo jakoś nie widzę tam zawodników którzy są lepsi od Wiślackich odpowiedników (czy Brożek jest słabszy od Ivanovskiego lub Gajtkowskiego

). My mamy bardzo duży potencjał w ataku, tylko w znacznej częsci jest on niewykorzystany. Np. w ataku mogą grac Brożek, Cwielong, Małecki, Boguski, Niedzielan, Beto ( jeśli Niedzielan odbuduje wreszcie formę, Beto okaże się solidnym graczem a Cwielong będzie strzelał bramki chociaż tak często jak w sparingach) to śmiem twierdzic że mamy spore możliwości w ataku. W pomocy mamy Sobolewskiego, Jirsaka, Diaza, Cantoro, Łobodzińskiego, Zieńczuka, wrócił Gołoś, mogą grac w drugiej linii Małecki lub Boguski ( i tu też mamy spory wybór graczy, jeśli Łobo i Zieniu złapią formę to i na skrzydłach będziemy mocni... I w stosunku do drużyn z czołówki to na minusie jesteśmy jeśli chodzi o pozycję bramkarza. Tutaj przydałoby się wzmocnienie, może jeszcze uda się sprowadzic Hajducha. Dlatego nawet bez transferów jesteśmy w stanie obronic mistrza. Podsumowując: Skład mamy niezły, trzeba liczyc że Maciej Skorża "obudzi" potencjał drzemiący w kilku zawodnikach a wtedy będzie dobrze.
PS. Transfery by się przydały przede wszystkim żeby kilku piłkarzy zmobilizowac do lepszej gry...