Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......
Offline
#
1227
20.02.2009, 18:59
Chyba pierwszy dobry mecz Beto..... Z relacji wynika ,że jest aktywny. Trochę mu szcęścia brakuje do zdobycia gola ale wypracowuje sytuacje kolegom. Dobry prognostyk przed rozpoczęciem rundy. Może jednak będzie wzmocnieniem ?
Wiślak1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1994
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1994