Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 20.02.2009, 18:59
Chyba pierwszy dobry mecz Beto..... Z relacji wynika ,że jest aktywny. Trochę mu szcęścia brakuje do zdobycia gola ale wypracowuje sytuacje kolegom. Dobry prognostyk przed rozpoczęciem rundy. Może jednak będzie wzmocnieniem ?
Odpowiedz cytując