Skąd nagle taka moda i gorliwość w podsumowywaniu każdego o innych poglądach kompleksami? To raz.
Dwa: Jaki Lech, to do ch*** pana wciąż ten sam poziom co Wisła?! Bo chyba nie Lech Poznań. No chyba, że to "wciąż" ktoś zaczął odliczać pół roku temu. Moim skromnym zdaniem głupio jednak przeciwstawiać przeszło dekadzie skromne pół roku. Może za pół roku jeśli się nie dobiorą Lechowi do tyłka będzie można napisać, że Lech to już ten sam poziom co Wisła.
Z daleka:
Zanim się coś napisze, to wypada przeglądnąć regulamin. Tam jest wzmianka w jakim wieku dozwolone jest pisanie na forum
A tak w ogóle to nie jesteś przebierańcem z Poznania ;>?