|
jeśli jakaś kontuzja musiała się przytrafić to dla nas lepiej że teraz niż pod koniec sezonu.
Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby żadnej nie złapał.
Te gry w zimie na śniegu to to ryzyko dla każdego grajka, chociaż kontuzja może przy każdej pogodzie przytrafić :(
|