Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 20.02.2009, 18:35
jeśli jakaś kontuzja musiała się przytrafić to dla nas lepiej że teraz niż pod koniec sezonu.
Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby żadnej nie złapał.
Te gry w zimie na śniegu to to ryzyko dla każdego grajka, chociaż kontuzja może przy każdej pogodzie przytrafić :(


Odpowiedz cytując