Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory
Offline
#
1215
20.02.2009, 18:18
A już myślałem, że Mario kontuzji dostał i będą musieli kogoś sprowadzić (za: Radio Biała Gwiazda)
P.S. z Gułą niedobrze to wygląda;/
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły
- mówi
Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Pusiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pusiek
Znajdź inne posty napisane przez Pusiek