Amica nie Lech. Gwoli ścisłości. Grają w PUEFA więc chyba w tym temacie normalne ,że się o nich pisze. Poza tym niech zdobywają MP,PUEFA,LM, naprawdę. Ale nic nie zmieni tego,że dla nich ikoną jest facet, którego powinni się wstydzić, jeszcze w czasie meczu go pozdrawiają, no i sprzedali swój klub za garść srebrników. Niegodni podania ręki.
A wiesz ile razy Wisła grała w PUEFA, czym się podniecasz,bo ja nie wiem?