Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2159
Stary 20.02.2009, 18:18
z daleka napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekaw co zrobicie jak Lech będzie miał MP?
pogrywa sobie w Uefa - a wy nie - odp ma szzęscie w losowaniu , słabi przeciwnicy itd.
jak wygrał w krakowie z wami 1-4 i upokozył"wielka wisełke" -tez napiszcie ze miał słabego przeciwnika
jak zdobedzie MP -to tez napiszecie ze miał słabych przeciwników?
i jest jednak coś w czym wam nigdy nie dorówna Lech w kompleksach i napince bo ile sie pisze na Lechu o was a ile u was o Lechu? piszę pierwszy raz ale czytam was od dawna i powiem
Amica nie Lech. Gwoli ścisłości. Grają w PUEFA więc chyba w tym temacie normalne ,że się o nich pisze. Poza tym niech zdobywają MP,PUEFA,LM, naprawdę. Ale nic nie zmieni tego,że dla nich ikoną jest facet, którego powinni się wstydzić, jeszcze w czasie meczu go pozdrawiają, no i sprzedali swój klub za garść srebrników. Niegodni podania ręki.


A wiesz ile razy Wisła grała w PUEFA, czym się podniecasz,bo ja nie wiem?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując