|
To, że u nas nie najlepiej z zarządzaniem to jedno, ale niech ten pajac z Lecha nie gada co u nas źle bo jak widać przez to złe zarządzanie więcej wywalczyliśmy niż cały Lech w swojej historii istnienia.
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !
Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
|