Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5930
Stary 20.02.2009, 17:43
Okres wypowiedzenia to 30 dni. Wiec jeśli wyślesz pismo to oni maja 30 dni na rozwiazanie umowy. I najlepiej poleconym z potwierzdeniem odbioru i ksero sobie zrob wypowiedzenia. Zawsze będziesz miał dowód że rozwiązałes jak trzeba.
Odpowiedz cytując