No to widzę ,ze zajebiscie bedziemy w tym sezonie grac ofensywnie ( zdwoma obrońcami w lini pomocy)...
Cos czuje,ze w tym sezonie wyniki typu 0:0 i 4-5 miejsce.Potem Skorża out(oczywiscie wg. niektórych mógł wygarac lige bez transferów

) i karuzela zacznie sie od nowa.