Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 20.02.2009, 17:28
No to widzę ,ze zajebiscie bedziemy w tym sezonie grac ofensywnie ( zdwoma obrońcami w lini pomocy)...
Cos czuje,ze w tym sezonie wyniki typu 0:0 i 4-5 miejsce.Potem Skorża out(oczywiscie wg. niektórych mógł wygarac lige bez transferów ) i karuzela zacznie sie od nowa.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując