Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 20.02.2009, 16:54
Kurde wszystko fajnie ale czemu nie gra Jirsak ? Znowu bez rozgrywającego..............
Odpowiedz cytując