Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......
Offline
#
1194
20.02.2009, 16:54
Kurde wszystko fajnie ale czemu nie gra Jirsak ? Znowu bez rozgrywającego..............
Wiślak1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1994
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1994