|
Nie chciałem komentować ale jednak tylko króciutko podsumuję. Lech jest jedyną na chwilę obecną Polską drużyną, która od czasu Wisły i Groclinu potrafi grać agresywnie i do przodu. Potrafi strzelać bramki i gra ambitnie co wpływa na ich wyniki - i to jest kur.a fakt. A doszukiwanie się słabszych rywali, itd. to już lekka przesada. W tym roku w pucharach grają bardzo dobrze i to się mediom i większości ludzi interesujących się piłką podoba, bo kto jak kto ale Polacy są spragnieni zwycięstw w piłce nożnej, bo tu chyba najbardziej brakuje Nam spektakularnego sukcesu.
Gdyby Wisła zagrała u siebie z Tottenhamem tak ambitnie jak Lech gra przeciwko każdemu w pucharach, to cholera wie gdzie by teraz grała drużyna Maćka Skorży. A tak to tylko można sobie strzępić język na kompletnie bezsensowne dyskusje z Poznaniakami.
|