Griszka30KR napisał(a):

|
Zebyś wiedział,ze transfery sa w pewnym sensie zbawieniem dla tej druzyny,bo jej przygotowanie nawet najlepsze nie zagwarantuje chyba podium w tym składzie...Poza tym wyniki na zgrupowaniu i ocena Skorży,ze nie umiemy wykańczac akcji(jakby deja vo z wypowiedzi po ostatnim obozie) to chyba nie budzi optymizmu.
|
No tak Lech ,Legia,Polonia ma samych artystów w składzie .....