Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8551
Stary 20.02.2009, 16:25
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Zebyś wiedział,ze transfery sa w pewnym sensie zbawieniem dla tej druzyny,bo jej przygotowanie nawet najlepsze nie zagwarantuje chyba podium w tym składzie...Poza tym wyniki na zgrupowaniu i ocena Skorży,ze nie umiemy wykańczac akcji(jakby deja vo z wypowiedzi po ostatnim obozie) to chyba nie budzi optymizmu.
No tak Lech ,Legia,Polonia ma samych artystów w składzie .....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując