Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4144
Stary 20.02.2009, 12:51
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
P.S. Popatrz na inne zespoły z czołówki i powiedz mi , czy wzmocniły się bardziej od Nas...
zdecydowanie nie mamy najmniejszych szans co innego rozwalić jakiś Beitar czy wygrać z Barceloną a co innego zmierzyć sie potężna Amicą czy wielka Legią że juz o drugim gigancie z Warszawy nie wspomnę , nie mamy szans

ale krąży druga wersja że mamy jakieś 25% szans na obrone tytułu a wszystko będzie przede wszystkim zależało od trafienia z formą potem od jakości piłkarskiej a na trzecim miejscu od szczescia czwarty element jakim byla korupcja raczej odpada toteż możemy sie mniej obawiać Dysko-Polo i Amiki
Odpowiedz cytując