Kibic_1906 napisał(a):

|
P.S. Popatrz na inne zespoły z czołówki i powiedz mi , czy wzmocniły się bardziej od Nas...
|
zdecydowanie nie mamy najmniejszych szans co innego rozwalić jakiś Beitar czy wygrać z Barceloną a co innego zmierzyć sie potężna Amicą czy wielka Legią że juz o drugim gigancie z Warszawy nie wspomnę , nie mamy szans
ale krąży druga wersja że mamy jakieś 25% szans na obrone tytułu a wszystko będzie przede wszystkim zależało od trafienia z formą potem od jakości piłkarskiej a na trzecim miejscu od szczescia czwarty element jakim byla korupcja raczej odpada toteż możemy sie mniej obawiać Dysko-Polo i Amiki