Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......
Offline
#
2130
20.02.2009, 12:33
7 kotów
napisał(a):
WCIAZ
ta sama klasa co Wisla i Legia.
Mocne deklaracje to podstawa!
Dobre!
Nie przypominam sobie kiedy Lech był drużyną o takiej samej klasie jak Wisła czy Legia ......
Wiślak1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1994
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1994