Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 20.02.2009, 12:33
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
WCIAZ ta sama klasa co Wisla i Legia.

Mocne deklaracje to podstawa!
Dobre!
Nie przypominam sobie kiedy Lech był drużyną o takiej samej klasie jak Wisła czy Legia ......
Odpowiedz cytując