|
większej różnicy w umiejętnościach czysto piłkarskich nie było widac.Zobaczymy jak to bedzie w rewanżu przy idealnych warunkach atmosferycznych.Troche na prawym skrzydle brakowało tego nieobliczalnego Peszki.Podobał mi sie też Turina, ma facet refleks.Troche zawiódł Lewandowski.
Wydaje mi sie że na dzień dzisiejszy ciężko bedzie zatrzymac Lecha w drodze do mistrzostwa.Smuda jakby nie patrzac to fachowiec, pamietam jak pod jego wodzą Biała Gwiazda wygrała lige z rekordową w historii polskiej piłki przewagą 17 punktów nad drugim Widzewem.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.02.2009 o godz. 11:22.
|