koker napisał(a):

|
Powiedz mi co Bednarz i Skorza moga zrobic?! Skorza moze tylko powiedziec co sadzi o zawodnikach a Bednarz bez kasy nic nie zrobi wiec przestan pisac takie glupoty..
|
Ale ponoć są ustalone warunki odstępnego i kontraktu ze Slowakami i były ustalone z Finami - to chyba oznacza, że jakieś pieniądze były.czy to jakieś kolejne krętactwo?
omen69
Przecież dogadaliśmy się tylko z ŁG, a nie z GKS więc czemu ma przeciwko nam nie zagrać? Wolałbym żeby nie zagrał bo uważam, że jest dobry, ale jakoś nie widzę powodu poza kontuzją. Sięgając wstecz - jak Żuraw do nas przechodził to grał ostatni mecz w Lechu właśnie z Wisłą i nieźle (bodaj 2 razy) dokopał nam wtedy do d...