Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5924
Stary 20.02.2009, 08:50
AbdulTsw napisał(a):Wyświetl post
Takiego mixu to chyba nie spotkasz ale HH i R&B grają w RESPECIE tylko nie wiem jak tam z selekcją
Selekcja ostra. W zeszlym tygodniu kolezanka rezerwowala loże i pomimo to nie wpuszczono wszystkich zaproszonych gosci W dodatku selekcjonerka niezbyt przyjemna i wyraznie nie w humorze. Kolo godziny 23 wpadla na dół i kazała nam sprzątac po sobie Nawet kufli barmanowi niepozwolila pustych ze stolu zabrac No ale moze to tylko my mielismy takie "szczescie". W dodatku piwo po 8 zł.
Odpowiedz cytując