AbdulTsw napisał(a):

Takiego mixu to chyba nie spotkasz ale HH i R&B grają w RESPECIE tylko nie wiem jak tam z selekcją
|
Selekcja ostra. W zeszlym tygodniu kolezanka rezerwowala loże i pomimo to nie wpuszczono wszystkich zaproszonych gosci

W dodatku selekcjonerka niezbyt przyjemna i wyraznie nie w humorze. Kolo godziny 23 wpadla na dół i kazała nam sprzątac po sobie

Nawet kufli barmanowi niepozwolila pustych ze stolu zabrac

No ale moze to tylko my mielismy takie "szczescie". W dodatku piwo po 8 zł.