Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2114
Stary 20.02.2009, 00:17
Konrad - latwo jest postawic teze ze makaronom sie nie chcialo ale ja nie wiem czy czasem znow nie zaklinasz rzeczywistosci.
Pamietam jak pol roku temu nasmiewales sie z ludzi co pisali ze bedzie ciezko - przypominajac to nascie punktow z ubieglego sezonu.
Teraz znow próbujesz zbagatelizowac sytuacje ,ze to niby tylko 3 punkty.
Tak to sa tylko 3 punkty ale jesli patrzyc na sile ofensywna nasza i Amiki ,w sensie nie kto ma kogo w skladzie, tylko jak to w jednej i drugiej druzynie wyglada , to zdecydowanie bardziej prawdopodobnym jest to ze ta roznica sie bedzie zwiekszac, zamiast zmniejszac.

Oni sa w gazie i nie zdziwie sie jak beda rozbijac przeciwnikow, tak jak my w sezonie gdzie tez znakomicie nam szlo w pucharach.

A my?
Ja wiem ze komentowanie sparingow jest ryzykowne ale z naprawde rzetelnych relacji tekstowych wynika ze nadal brakuje nam pary z przodu a zamiast kombinacyjnej gry, dominuje chaos.

Mam nadzieje ze sie myle ale jakbym mial postawic do kogo bedzie nalezala ta runda, to niestety postawilbym na Amice.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując