Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: HALA
Offline
#
1500
19.02.2009, 22:19
i pewnie będą jeszcze z 315 lat się babrać...szczególnie, że nigdy nie mieli tego w zakresie prac
WISŁA CHECKS
dannato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dannato
Znajdź inne posty napisane przez dannato